Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlások... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Merey-Laszlo-A-20-szazad-elso-feleben-alkotott-Fjord-vitorlasokkal-Olaj-vaszon-res~II2665531
2665531
10015
420
60000
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, jelzés nélkül, sérülésekkel, 55x68cm
: nagy_andras
Katalognummer: