10281. 420. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF
0 HUF
Kovács Tamás (1942-1999): Határ. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (25/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 19×9,5 cm