Komló Mihály (?-): Erdőszéle. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. 55x80 cm.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Komlo-Mihaly-Erdoszele-Olaj-vaszon-Jelzett-Serult-55x80-cm-Dekorativ-serult-f~II2657596
2657596
10272
420
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Komló Mihály (?-): Erdőszéle. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. 55x80 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
: pk