Komiszár János (1949-): Virágok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fake... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Komiszar-Janos-1949-Viragok-Olaj-vaszon-Jelzett-Dekorativ-fakeretben-30C39730-cm~II2660582
2660582
10269
420
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Komiszár János (1949-): Virágok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm
: pk