Kézdi Kovács László (1864-1942): Naplemente. Olaj, papír, jelezve balr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kezdi-Kovacs-Laszlo-1864-1942-Naplemente-Olaj-papir-jelezve-balra-lent-Jobb-also-sarka~II2620165
2620165
10257
420
Beschreibung: Kézdi Kovács László (1864-1942): Naplemente. Olaj, papír, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában sérült. 28×39 cm
: ekb