Kemény Nándor (1885-1972) : Női portré, Olaj, karton, jelezve jobbra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kemeny-Nandor-1885-1972-Noi-portre-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-fakeretben~II2655523
2655523
10248
420
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Kemény Nándor (1885-1972) : Női portré, Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 45x34 cm
: pk