Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, karto... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Humayer-Oszkar-Fiatal-holgy-portreja-1910-es-evek-Olaj-karton-jelzett-kisse-serul~II2658531
2658531
10197
420
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, karton, jelzett, kissé sérült. 55x45cm
: pk