Hamza Tibor (1908-1972): Városi panoráma (Eger v. Gyöngyös?). Szén, pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hamza-Tibor-1908-1972-Varosi-panorama-Eger-v-Gyongyos-Szen-papir-jelzett-lap-szele~II2655311
2655311
10181
420
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Hamza Tibor (1908-1972): Városi panoráma (Eger v. Gyöngyös?). Szén, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 42,5x30 cm
: karap_norbert