Grotkowsky, Jan (1902-1961): Tátrai havas hegycsúcsok. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm / Grotkowsky, Jan (1902-1961): Snowy Tatry. Oil on canvas. Signed lower right. Damaged. In damaged frame. 60x80 cm