30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Élesdy István (1912-1987): Mátyás templom. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva: Csontváry Terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 31x46 cm