D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/D-Borbely-Gizella-1920-1994-Virag-csendelet-Olaj-fsrost-jelzett-kis-kopassal-82C39761-cm~II2505398
2505398
10060
420
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm
: pelikán_kristóf