Csabai Pántl László (1904 - 1982): Erdei patak. Olaj, farost, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csabai-Pantl-Laszlo-1904-1982-Erdei-patak-Olaj-farost-jelzett-keretben-32x23-cm~II2656846
2656846
10083
420
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Csabai Pántl László (1904 - 1982): Erdei patak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32x23 cm