Cire Béla (1938-): Máramarosszigeti malomkert. Olaj, farost. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Cire-Bela-1938-Maramarosszigeti-malomkert-Olaj-farost-Jelzett-Fakeretben-30x65-cm~II2659306
2659306
10079
420
Beschreibung: Cire Béla (1938-): Máramarosszigeti malomkert. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 30x65 cm
: nagy_andras