Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?),... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bortsok-Laszlo-Szent-Istvan-Szent-Gellert-es-Szent-Laszlo-1930-40-korul-Tem~II2546077
2546077
10072
420
13000
Rufpreis:
13 000 HUF 35,14 EUR , 38,24 USD
Beschreibung: Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm.
: karap_norbert