Bocsák Krisztina (1964- ): Ártér. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bocsak-Krisztina-1964-Arter-Olaj-farost-Jelzett-Dekorativ-fa-keretben-25x100-cm-KIZAR~II2653208
2653208
10053
420
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Bocsák Krisztina (1964- ): Ártér. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fa keretben. 25x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL
COLLECTION!
: pk