Blahos Rudolf (1917-1986): Szent István szobor. Rézkarc, papír, számoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Blahos-Rudolf-1917-1986-Szent-Istvan-szobor-Rezkarc-papir-szamozott-19100-jelzett-Uv~II2629845
2629845
10051
420
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Blahos Rudolf (1917-1986): Szent István szobor. Rézkarc, papír, számozott (19/100), jelzett. Üvegezett fakeretben, 25×40 cm
: pk