10042. 420. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Színezett rézkarc, papír, jelzett,. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben, 29×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk