Balla Margit (1947- ): Az alvajáró magánya I. Rézkarc, papír. Jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balla-Margit-1947-Az-alvajaro-maganya-I-Rezkarc-papir-Jelzett-uvegezett-fa-keretben-~II2661273
2661273
10030
420
Beschreibung: Balla Margit (1947- ): Az alvajáró magánya I. Rézkarc, papír. Jelzett, üvegezett fa keretben, 21x14 cm
: pk
Katalognummer: