13223.
420. Gelaufene Fernauktion
Foto
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Karl Vock: Kittit No. 26 (erotikus fotó), 1990-91 körül. Hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, feliratozott és Maitland International Salon, Ausztrália, 1991 címkéjével. Fakeretben. 23,5x35,5 cm