13360.
420. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Beszterce/Bistritz/Bistrita, részletek, össz. 3 db fotólap, 1930-40 körül, 2 db hátoldalán jelzett (Foto Römischer Bistrita), 8×13 cm /3 photocards, 2 of them with the stamp of Foto Römischer Bistrita