11926.
420. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
1 000 HUF
32
Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm objektívvel, 6x9 cm filmformátumhoz, kopott, sérült, 17x8x3,5 cm