Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Fotografie/Fotoapparaten-Kameras-Zubehor~500011/Fenykepezogep-allvany-kopasnyomokkal-egyik-labat-nem-lehet-kihuzni-serult-h97cm~II2602720
2602720
11916
420
Cameras, film, accesories
Beschreibung: Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm
: karap_norbert