17116.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Petrovics Béla: Felderítő úton a "csodák" birodalmában. A Pszichikai Kutatás Szemináriumának Népszerű Könyvtára 1. sz. Bp., 1942, Pszichikai Kutatás Szemináriuma (Hungária-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos állapotban.