Kósa László: A magyar néprajz tudománytörténete. Bp., 1989, Gondolat.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1500014/Kosa-Laszlo-A-magyar-neprajz-tudomanytortenete-Bp-1989-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszon-k~II2657722
2657722
17129
420
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Kósa László: A magyar néprajz tudománytörténete. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
: karap_norbert