17124.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Edward Westermarck: Az emberi házasság története. Ford.: Harkányiné Weiser Ella. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1910., Athenaeum, 352 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, névbejegyzéssel.