15031.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
dr. vitéz Házi Jenő: XVI. századi magyarnyelvű levelek Sopron sz. kir. város levéltárából. Sopron, 1928, Székely és Társa-ny., XXXIX+289 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szétvált állapotban, nagyrészt felvágatlan lapokkal.