15136.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp. 1958. Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval + Pereházy Károly: A Városliget. Diósy Antal akvarelljeivel. Bp. 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.