15097.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Cholnoky Jenő (1870-1950): Égen, földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935],Franklin, 197+2 p. Szövegközti és egészoldalas térképekkel. kétoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Borítók kopásnyomokkal, a gerinc kissé szakadt. Exlibris pecséttel.