15100.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.