Schmid Kristóf Ifjúsági iratai. VII. kötet, Harmadik egészében újra átdolgozott magyar kiadás, új beszélyekkel bővítve és tíz acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Pest, 1850, Emich Gusztáv. Korabeli kopottas félvászon kötésben.