1 200 HUF
(Sas Ede) Bocs Bálint: Tányértalpú koma vitézi tettei Boszniában továbbá mulatságos kalandjai a moziban. Mackó úr utazásai. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borÃtóval, sérült gerinccel.