Magyar Országgyűlési Törvénykönyv. Első részlet. Pest, 1866, Poldini E... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1500006/Magyar-Orszaggyulesi-Torvenykonyv-Elso-reszlet-Pest-1866-Poldini-Ede-Felvaszon-kote~II2655621
2655621
15590
420
Books: Law
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Magyar Országgyűlési Törvénykönyv. Első részlet. Pest, 1866, Poldini Ede. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, dohos, kopottas állapotban.
: tg