Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Szalai Béla: Magyar várak, városok, falvak metszeteken 1515-1800. I. köt.: A mai Magyarország. Bp., 2001, szerzői magánkiadás, 154+(2) p.+334 t. (700 metszet képével). Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kisebb folttal.
15617.

Rufpreis:
4 000 HUF
10
15618.

Rufpreis:
5 000 HUF
Duncker Miksa: Az ó kor története. I. köt. Ford.: Jónás János. Bp., 1874, Ráth Mór (Wigand F. K.-ny.), (8)+558 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15619.

Rufpreis:
3 000 HUF
ifj. Kubinyi Ferenc: Árpádkori oklevelek 1095-1301, Codex Diplomaticus Arpadianus. Tizenegy pecsétrajzzal, Pest, 1867, Korabeli félbőr kötésben, kopott, szakadt papír borítással, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15620.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
[Erényi Gusztáv] Gustav Erényi: Graf Stefan Tisza. Ein Staatsmann und Märtyrer. Wien-Leipzig, 1935, E. P. Tal & Co. (Bp., Révai-ny.), 1 t. (címkép, gróf Tisza István arcképe) + 395+(3) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, kissé hiányos papírborítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó 3 lap tetején sérüléssel.
15621.

Rufpreis:
2 000 HUF
Demény Pál: Az imperialista Japán. Bp, 1932, a szerző kiadása. Kissé sérült kiadói papírkötésben.
15622.

Rufpreis:
2 400 HUF
Pálóczi Horváth György: Chamberlain a felelős. (Európa két éve). Bp., 1939, szerzői magánkiadás (Athenaeum-ny). Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány szamárfüles lappal, kissé sérült lapszéllel.
15623.

Rufpreis:
3 000 HUF
T. Bíró Mária: Pannóniai csontművészet. Moyzeion sorozat 3. Bp., 2000., Enicklopédia Kiadó. Színes és fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15624.

Rufpreis:
5 000 HUF
Zsidi Paula: Aquincum polgárvárosa az Antoniusok és Severusok korában. Moyzeion sorozat 5. Bp., 2002., Enicklopédia Kiadó. Színes és fekete-fehér fotókkal, valamint térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15625.

Rufpreis:
5 000 HUF
15626.

Rufpreis:
5 000 HUF
15627.

Rufpreis:
5 000 HUF
Christian Gerlach-Götz Aly: Az utolsó fejezet. Reálpolitika, ideológia és a magyar zsidók legyilkolása 1944/1945. Ford. és a függeléket összeáll.: Kerényi Gábor. Bp., 2004., Noran. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15628.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF