15675. 420. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
2 400 HUF
0 HUF
Kerékgyártó Árpád: A míveltség fejlődése Magyarországban. I. köt.: 889-1301. Bp., 1880, Kilián Frigyes, XI+559 p. Kartonált papírkötésben, kopottas, sérült állapotban, ragasztott.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg