17032.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum, 510+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel.