17036.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ, 296+(8) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval