16589.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 211+(1) p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói harántalakú egészvászon-kötés, kissé elszíneződött, foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel.