16863.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Gádor István. Gádor István visszaemlékezését lejegyezte, a jegyzeteket összeállította és a képeket válogatta: Herczeg Ibolya. Bp., 1979., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.