16851.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Fotolexikon. 502 szövegközti ábrával és 104 oldal melléklettel ezen 198 fénykép és 19 színes kép. Szerk.: Barabás János, Berty Imre, Király Zoltán. Bp., 1963., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban, névbélyegzővel, jó állapotban.