Barcsay Jenő: Művészet anatómiája. Barcsay Jenő (1900-1988) festőművész által DEDIKÁLT! Budapest, 1980, Corvina. Nyolcadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói sérült és ragasztott papír védőborítóval.