17606.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vas Gereben: Régi képek. Jellemvonások nevezetesebb férfiaink életéből. I. köt. Pest, 1856, Geibel Armin, 188+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, felvágatlan lapokkal.