17653.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1896, Athenaeum, XII+354+(2) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, néhány foltos lappal.