Torday Lajos: Dalművek könyve. Bp., 1936, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 351 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány.