Sienkievicz Henrik: Keresztes lovagok II. kötet. Bp. é.n. Aranyozott,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500022/Sienkievicz-Henrik-Keresztes-lovagok-II-kotet-Bp-en-Aranyozott-domdornyomott-kiadoi-eges~II2636919
2636919
17587
420
Beschreibung: Sienkievicz Henrik: Keresztes lovagok II. kötet. Bp. é.n. Aranyozott, domdornyomott, kiadói egészvászon kötésben (Gottermayer kötés). Foltos, kopott borító, szakadt kötés, foltos lapok.
: nagy_andras