Publius Vergilis Maro Aenaeise. Latinul és magyarul. (I-XII. ének.) Fordította és jegyzetekkel kísérte Dr Barna Ignácz. Bevezetéssel ellátta: Némethy Géza. Görög és Latín Remekírók. Kiadja a M. Tud. Akadémiának Classiuca-Philologiai Bizottsága. Bp., 1890., Franklin, XCVIII+2+648 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.