17608.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Ottolengui, Rodrigues: A század bűne. Regény két kötetben. Ford.: Révész Paula. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas, foltos. Mindkét kötetben kissé foltos lapok, laza, szakadt kötés.