17615.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olcsó regény kolligátum: Mikszáth Kálmán négy kisregénye: Tót atyafiak, A vén gazember, Mácsik a nagyerejű, A tekintetes vármegye, Bp., é.n., Athenaeum, kissé kopott félvászon kötésben