17403.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Márai Sándor: Kaland. Színmű három felvonásban. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,1941],Singer és Wolfner,(Hungária), 122+1 p. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.