17683.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
J. B. Priestley 2 könyve: Csak daloljon a nép. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., [1941], Pantheon. + Jóbarátok. Ford.: Tábori Pál. Bp., [1937], Singer és Wolfner. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kopott borítókkal, az egyik kötet hátsó borítója hiányzik.