Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,[1942.], Nyugat. Harmadik kiadás. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500022/Illyes-Gyula-Pusztak-nepe-Bp-1942-Nyugat-Harmadik-kiadas-Kiadoi-felvaszon-kotes-k~II2626314
2626314
17411
420
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,[1942.], Nyugat. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: karap_norbert